diafilm.pl
Mini reklamy
Mini kontakt

Newsletter

 

Aktualności

Informacja dnia

W serwisie można obejrzeć ponad 300 bajek na ekranie komputerów i w każdym tygodniu przybywają kolejne, nowe tytuły.


Bajki możesz ogrodać rejestrując się w Serwisie a nastepnie będąc zalogowanym i wybierając zakładkę "Bajki na ekranie"

1. pojawi się lista wydawców

2. jeśli za nazwą wydawcy w nawiasie zobaczysz licznę inną niż (0) to oznacza, że znajdziesz tutaj bajki, które możesz obejrzeć w całości.

np. Wspólna Sprawa, Pańska 57 (122)

3. Wybieramy takiego wydawcę i oglądamy bajki :)

 

Bajek z rzutnika czar

Bajki na rzutnik, kto z nas nie pamięta tych wyjątkowych celuloidowych klisz. Kto z nas nie oglądał ich w dzieciństwie, tych historyjek niosących piękne przesłania i morały. Któż z nas nie pamięta klimatu bajek z rzutnika Bajka, Ania czy Jacek.

Bajki z rzutnika i dzisiaj pomimo upływu lat i pomimo tego, że już nikt ich nie produkuje przyciągają uwagę najmłodszych. Zapewne łatwiej jest posadzić dziecko przed telewizorem przy bajce odtwarzanej z DVD. Ale bez względu na to jak dobra to będzie bajka nie zastąpi ona tego zaczarowanego świata statycznych obrazów i pozbawionych agresji mądrych treści wyświewtlanych rzutnikiem w ciemnym pokoju na ścianie, gdzie lektorem jest ukochana mama lub tata.
Jeśli chcielibyście pokazać swoim dzieciom ten czarodziejski klimat a nie macie rzutnika lub szukacie Waszych ukochanych bajek zajrzyjcie na strony tego serwisu, może chociaż odrobinę przypomni Wam wasze dzieciństwo. Nie potrzebny Wam będzie tutaj projektor do bajek aby pokazać je swoim dzieciom.

 

Zapraszam wszystkich do współpracy

Organizujecie bezpłatny pokaz bajek z rzutnika -  zapraszam do mojego Serwisu.
Wasze ogłoszenie zostanie wyemitowane w Serwisie bezpłatnie. Jedynym warunkiem jest przesłanie stosownego artykułu z imprezy, która się odbyła, ze zgodą na bezpłatną jego publikację w Serwisie.
Wszyscy, którzy znajdą w sieci ciekawy artykuł na temat bajek z rzutnika lub rzutnika zapraszam do współpracy.
Serwis jest niekomercyjny, za przesłane prace nie wypłacam wynagrodzenia.

 

Deklaracja majatkowych praw autorskich.

W poszanowaniu praw autorskich do materiałów prezentowanych w witrynie, przy każdym pliku podano źródło, autorów,... jego pozyskania.
Jeśli ktokolwiek będący autorem, lub właścicielem pierwotnego zdjęcia, informacji zgłosi zastrzeżenia do publikacji - plik zostanie usunięty z galerii.
Materiały wykorzystano w przekonaniu, że stanowią źródło danych o naszej kulturze i historii, że stanowią własność publiczną, a ich rozpowszechnianie służy dobru ogólnemu.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone: diafilm.pl
Projekt i wykonanie bprog.pl