diafilm.pl
Mini reklamy
Mini kontakt

Newsletter

 

Zostań Redaktorem Serwisu

Drogi Miłośniku bajek z rzutnika,

Znalazłeś ciekawy artukuł w sieci, znalazłeś ciekawe zdjęcia lub posiadasz informację o nadchodzącym wydarzeniu lub takim , które się odbyło

a może napisałeś świetny artykuł na temat bajek z rzutnika

napisz proszę do mnie a ja zamieszczę podane przez Ciebie informacje w Serwicie.

 

* Serwis nie wypłaca gaż ani prowizji z tutyłu przekazania informacji lub artykułu w nim do zamieszczenia. W Serwisie zostaną zamieszczone informacje / dane, które nie łamią prawa. Zastrzegam sobie w szczególnych przypadkach do odmowy zamieszczenia informacji / artykułu bez podania przyczyn i bez prawa zgłaszającego do roszczeń z tego tytułu.

 

W starym kinie Grzegorza Ptaka

<<< Powrót

2013-09-12

To juz kolejne obrazy namalowane przez Pana Grzegorza Ptaka, malarza zafascynowanego światem baśni.

Kilka dni temu pojawił się pierszy obraz z serii 'W starym kinie' , który wszystkim prezentowałem. Pan Grzegorz tak zafascynował się rzutnikiem i jego czarem , że postanowił stworzyć cykl obrazów 'W starym kinie - Laterna Magica' . Dzisiaj prezentuję kolejne dwa obrazy, które powstały w ramach tego cyklu. Obrazy te to magia rzutnika do bajek wyrażona pędzlem artysty. 
Pomimo, że czas upływa to czar bajek pozostaje w nas, w bajkach i rzutnikach, które gdzieś jeszcze znajdują się w naszych domach. To czar, który jak widać pozostanie również w obrazach artystów takich jak Pan Grzegorz, którzy uwieczniają urok bajek w swoich obrazach.

Szerzej o bajkach z rzutnika w malastwie znajdziecie na moim logu www.blog.diafilm.pl

 

Wszystkie prawa zastrzeżone: diafilm.pl
Projekt i wykonanie bprog.pl