diafilm.pl
Mini reklamy
Mini kontakt

Newsletter

 

Zostań Redaktorem Serwisu

Drogi Miłośniku bajek z rzutnika,

Znalazłeś ciekawy artukuł w sieci, znalazłeś ciekawe zdjęcia lub posiadasz informację o nadchodzącym wydarzeniu lub takim , które się odbyło

a może napisałeś świetny artykuł na temat bajek z rzutnika

napisz proszę do mnie a ja zamieszczę podane przez Ciebie informacje w Serwicie.

 

* Serwis nie wypłaca gaż ani prowizji z tutyłu przekazania informacji lub artykułu w nim do zamieszczenia. W Serwisie zostaną zamieszczone informacje / dane, które nie łamią prawa. Zastrzegam sobie w szczególnych przypadkach do odmowy zamieszczenia informacji / artykułu bez podania przyczyn i bez prawa zgłaszającego do roszczeń z tego tytułu.

 

Pokaz bajek w Bychawie

<<< Powrót

2012-03-29

Nie jest to zaproszenie do spotkania z bajkami z rzutnika, które się odbędzie.
Postanowiłem w dziale miłośnicy bajek z rzutnika w Polsce pokazać, że ...

Nie jest to zaproszenie do spotkania z bajkami z rzutnika, które się odbędzie.
Postanowiłem w dziale miłośnicy bajek z rzutnika w Polsce pokazać, że od czasu do czasu odbywają się pokazy bajek, które przyciągają wiele dzieci z rodzicami.
Jako pierwszą prezentuję relację z pokazu bajek, jaki zorganizowało Bychawskie Centrum Kultury w dniu 4 grudnia 2009 roku a więc w dzień Święta Barbórki.
Co prawda minęło już od tego wydarzenia trochę czasu ale warto zobaczyć jak wielu maluchów gościło na pokazie bajek i zobaczyć relację fotograficzną z tego wydarzenia.
Swoją drogą mam nadzieję, że informacje tego typu zamieszczone na łamach Serwisu www.DiaFilm.pl będą dopingowały organizatorów do powtórzenia udanych imprez a pozostałych do podążania ich śladem.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć ze spotkania z bajkami w Bychawie.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone: diafilm.pl
Projekt i wykonanie bprog.pl