diafilm.pl
Mini reklamy
Mini kontakt

Newsletter

 

Zostań Redaktorem Serwisu

Drogi Miłośniku bajek z rzutnika,

Znalazłeś ciekawy artukuł w sieci, znalazłeś ciekawe zdjęcia lub posiadasz informację o nadchodzącym wydarzeniu lub takim , które się odbyło

a może napisałeś świetny artykuł na temat bajek z rzutnika

napisz proszę do mnie a ja zamieszczę podane przez Ciebie informacje w Serwicie.

 

* Serwis nie wypłaca gaż ani prowizji z tutyłu przekazania informacji lub artykułu w nim do zamieszczenia. W Serwisie zostaną zamieszczone informacje / dane, które nie łamią prawa. Zastrzegam sobie w szczególnych przypadkach do odmowy zamieszczenia informacji / artykułu bez podania przyczyn i bez prawa zgłaszającego do roszczeń z tego tytułu.

 

Bajkowanie w Stacji Falenica

<<< Powrót

2012-06-06

Za nami już 2 bajkowania "Bajki z Bajki" organizowane przez Stację Falenica. Kolejne bajkowanie już 9/06, ....

Dzień za dniem mijają i ani się spostrzegłem jak minęły 2 tygodnie od tego jak zapraszałem Was na bajkowanie do Stacji Falenica.

Dwa spotkania z bajkami z rzutnika już są za nami. Były to bardzo udane i ciekawe zajęcia. Dzieciaki dopisały i co najważniejsze, nie były na zajęciach same. Przyszły razem z humorem i uśmiechem, które im towarzyszyły.

Kolejne bajki z rzutnika wszyscy, którzy będą mogli z tego skorzystać (nie każdy niestety mieszka w okolicach Warszawy) mają szansę obejrzeć w Stacji Falenica już 9 czerwca. Stacja Falenica i jej "Bajki z Bajki" zapraszają na godzinę 11.00. 

Szczegówłowe informacje o zapisach na zajęcia znajdziecie tutaj "Stacja Falenica dzieciom"

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapraszam w imieniu organizatorów.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone: diafilm.pl
Projekt i wykonanie bprog.pl