diafilm.pl
Mini reklamy
Mini kontakt

Newsletter

 

Zostań Redaktorem Serwisu

Drogi Miłośniku bajek z rzutnika,

Znalazłeś ciekawy artukuł w sieci, znalazłeś ciekawe zdjęcia lub posiadasz informację o nadchodzącym wydarzeniu lub takim , które się odbyło

a może napisałeś świetny artykuł na temat bajek z rzutnika

napisz proszę do mnie a ja zamieszczę podane przez Ciebie informacje w Serwicie.

 

* Serwis nie wypłaca gaż ani prowizji z tutyłu przekazania informacji lub artykułu w nim do zamieszczenia. W Serwisie zostaną zamieszczone informacje / dane, które nie łamią prawa. Zastrzegam sobie w szczególnych przypadkach do odmowy zamieszczenia informacji / artykułu bez podania przyczyn i bez prawa zgłaszającego do roszczeń z tego tytułu.

 

Dzisiaj EURO 2012 a dzieci DiaFilmPL zaprasza na...

<<< Powrót

2012-06-08

Większość z nas dzisiaj zasiądzie przed telewizorami oglądając mecz otwarcia EURO 2012. Nasze pociechy sidą z nami ale czy wszystkie,. ......

Podobno wszyscy będziemy oglądali mecz otwarcia. Nasze pociechy, te które nie będą zainteresowane sportowym wydarzeniem będą musiały zatem pobawić się same.

Dla nich to właśnie zamieściłem dzisiaj w Serwisie www.Diafilm.pl całkiem nowe bajki na rzutnik, które będą mogły obejrzeć na ekranach komputerów.
Bajek nowych, tych, których jeszcze w Serwisie nie było jest kilkanaście, jak do tego dodamy te może już przez Wasze pociechy oglądane ale do których zawsze chętne powracają to będą miały co robić przez ładnych kilkadziesiąt minut.
Właśnie przez tyle czasu ile potrzeba nam na spokojne obejrzenie meczu.

Wszyscy zatem będziemy zadowoleni.

Zapraszam do Serwisu DiaFilmPL.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone: diafilm.pl
Projekt i wykonanie bprog.pl