diafilm.pl
Mini reklamy
Mini kontakt

Newsletter

 

Zostań Redaktorem Serwisu

Drogi Miłośniku bajek z rzutnika,

Znalazłeś ciekawy artukuł w sieci, znalazłeś ciekawe zdjęcia lub posiadasz informację o nadchodzącym wydarzeniu lub takim , które się odbyło

a może napisałeś świetny artykuł na temat bajek z rzutnika

napisz proszę do mnie a ja zamieszczę podane przez Ciebie informacje w Serwicie.

 

* Serwis nie wypłaca gaż ani prowizji z tutyłu przekazania informacji lub artykułu w nim do zamieszczenia. W Serwisie zostaną zamieszczone informacje / dane, które nie łamią prawa. Zastrzegam sobie w szczególnych przypadkach do odmowy zamieszczenia informacji / artykułu bez podania przyczyn i bez prawa zgłaszającego do roszczeń z tego tytułu.

 

Jutro kolejne bajki w Stacji Falenica.

<<< Powrót

2012-06-15

Za nami już 3 spotkania z bajkami na rzutnik w Stacji Falenica, jutro kolejne, na które organizatorzy serdecznie zapraszają. Wstęp wolny.

Trzy tygodnie minęły, 3 spotkania z bajkami w Stacji Falenica za nami a jutro kolejne. Na każdym spotkaniu coraz więcej dzieci wraz z rodzicami. Niektórzy przychodzą na wszystkie spotkania a na każde kolejne zabierają swoje koleżanki i kolegów. 
Bajki z rzutnika wyświetlane podczas tych spotkań to nie wszystko co może spotkac naszych najmłodszych w sobotnie przedpołudnie. Pokaz bajek to jeden z elementów warsztatów dla dzieci i zajęć jakie one wykonują podczas takich spotkań.

Relacje fotograficzną ze spotkań, które się już odbyły znajdziecie na profilu Stacja Falenica na Facebook'u
W serwisie DiaFilm.pl poniżej kilka fotek ze spotkań oraz przypomnienie o pozostałych jeszcze do końca spotkaniach, na które w imieniu organizatorów jeszcze raz zapraszam wszystkie dzieci wraz z rodzicami czy dziadkami.

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone: diafilm.pl
Projekt i wykonanie bprog.pl