diafilm.pl
Mini reklamy
Mini kontakt

Newsletter

 

Zostań Redaktorem Serwisu

Drogi Miłośniku bajek z rzutnika,

Znalazłeś ciekawy artukuł w sieci, znalazłeś ciekawe zdjęcia lub posiadasz informację o nadchodzącym wydarzeniu lub takim , które się odbyło

a może napisałeś świetny artykuł na temat bajek z rzutnika

napisz proszę do mnie a ja zamieszczę podane przez Ciebie informacje w Serwicie.

 

* Serwis nie wypłaca gaż ani prowizji z tutyłu przekazania informacji lub artykułu w nim do zamieszczenia. W Serwisie zostaną zamieszczone informacje / dane, które nie łamią prawa. Zastrzegam sobie w szczególnych przypadkach do odmowy zamieszczenia informacji / artykułu bez podania przyczyn i bez prawa zgłaszającego do roszczeń z tego tytułu.

 

Wakacje z bajkami z rzutnika

<<< Powrót

2012-07-13

Jutro ostatnie bajkowanie w Stacji Falenica, a w DiaFilmPL już dzisiaj....

Tak to prawda, czas szybko płynie. Nawet się nie zorientowaliśmy jak doczekaliśmy ostatniego bajkowania w Stacji Falenica. Za nami już 7 bajkowań a jutro o 11.00 kolejne 8-me a zarazem i ostatnie w tym cyklu.
Z tego co mi wiadomo to jesienią właściciele Stacji Falenica planują kolejne bajkowania ale na czas wakacji niestety musimy się z nimi pożegnać.

W Stacji Falenica bajkowania się kończą ale w Serwisie DiaFilmPL jutro kolejna odsłona kolejnych 10 nowych bajek z możliwością ich obejrzenia na ekranach Waszych komputerów.
Tak jak obiecałem w zeszłym tygodniu bajki będą się zmieniały każdego tygodnia. 10 wypada z listy a w to miejsce wchodzi kolejne 10. Tak aby zawsze Wasze pociechy mogły obejrzeć 50 bajek w Serwisie do wyboru.

Zapraszam sedecznie na bajki, do których obejrzenia nie jest potrzebny rzutnik,

Brak zdjęć dodanych do tego artykułu.
 

Wszystkie prawa zastrzeżone: diafilm.pl
Projekt i wykonanie bprog.pl