diafilm.pl
Mini reklamy
Mini kontakt

Newsletter

 

Zostań Redaktorem Serwisu

Drogi Miłośniku bajek z rzutnika,

Znalazłeś ciekawy artukuł w sieci, znalazłeś ciekawe zdjęcia lub posiadasz informację o nadchodzącym wydarzeniu lub takim , które się odbyło

a może napisałeś świetny artykuł na temat bajek z rzutnika

napisz proszę do mnie a ja zamieszczę podane przez Ciebie informacje w Serwicie.

 

* Serwis nie wypłaca gaż ani prowizji z tutyłu przekazania informacji lub artykułu w nim do zamieszczenia. W Serwisie zostaną zamieszczone informacje / dane, które nie łamią prawa. Zastrzegam sobie w szczególnych przypadkach do odmowy zamieszczenia informacji / artykułu bez podania przyczyn i bez prawa zgłaszającego do roszczeń z tego tytułu.

 

Kolejna granica przekroczona ....

<<< Powrót

2016-06-30

No i jest na 1100 !!!

Co jakiś czas udaje mi się napisać i poinformować Was, że liczba osób które lubią bajki się zwiększyła. Liczba ta nie oddaje oczywiście rzeczywistości bo nie każdy odwiedzający Serwis rejestruje się w nim.
Na chwilę obecną zarejestrowanych w Serwisie miłośników bajek jest ponad 1100 osób. Dodajmy do tego, że serwis przez 8 lat (tak to juz 8 lat :) istnienia) odwiedzony został prawie 213,5 tysiąca razy czyli kazdego dnia serwis jest odwiedzany jest średnio 73 razy. Taki wynik naprawdę cieszy i za to wszystkim dziękuję.

 

Brak zdjęć dodanych do tego artykułu.
 

Wszystkie prawa zastrzeżone: diafilm.pl
Projekt i wykonanie bprog.pl