diafilm.pl
Mini reklamy
Mini kontakt

Newsletter

 

Zostań Redaktorem Serwisu

Drogi Miłośniku bajek z rzutnika,

Znalazłeś ciekawy artukuł w sieci, znalazłeś ciekawe zdjęcia lub posiadasz informację o nadchodzącym wydarzeniu lub takim , które się odbyło

a może napisałeś świetny artykuł na temat bajek z rzutnika

napisz proszę do mnie a ja zamieszczę podane przez Ciebie informacje w Serwicie.

 

* Serwis nie wypłaca gaż ani prowizji z tutyłu przekazania informacji lub artykułu w nim do zamieszczenia. W Serwisie zostaną zamieszczone informacje / dane, które nie łamią prawa. Zastrzegam sobie w szczególnych przypadkach do odmowy zamieszczenia informacji / artykułu bez podania przyczyn i bez prawa zgłaszającego do roszczeń z tego tytułu.

 

Zmiany w serwisie DiaFilmPL,....

<<< Powrót

2020-04-09

Zmiany w serwisie DiaFilmPL,....

 


Szanowni Państwo,

       Wielokrotnie już do Was pisałem z informacją, że serwis DiaFilmPL wymaga zmian. Obecna sytuacja w Polsce spowodowała, że podjąłem decyzję o sfinansowania tego tak aby w poszanowaniu Państwa prawa do ochrony Waszych danych osobowych (RODO) dostosować Serwis do obecnych wymogów prawnych.

Zmiany, które zostały zrobione w serwisie to:

1. Nowy system rejestracji do Newslettera dostosowany do wymogów RODO
2. Nowy system zakładania kont w serwisie i korzystania z jego zasobów dostosowany do wymogów RODO

Dodatkowo na tym etapie została zrobiona zmiana dla Was i waszych pociech być może najważniejsza. Serwis nie ma już ograniczeń jesli chodzi o ilość bajek, które będą mogły obejrzeć Wasze dzieci w całości.

Jedyne co mnie dzisiaj będzie ograniczało to czas i środki, które będę mógł przeznaczyć na dodawanie kolejnych pozycji do zakładki "Bajki na ekranie" . Postaram się aby codziennie pojawiały się nowe pozycje bajek.

Niestety zmiany zmuszają mnie do trwałego usuniecia wszystkich znajdujących sie w Serwisie danych osobowych tak z Newslettera jak i z bazy uzytkowników Serwisu co nastąpi w dniu dzisiejszym tj. 9.04.2020, za co przepraszam.

W związku z powyższym bardzo bym Państwa prosił o założenie jeszcze raz kont uzytkownika z oznaczeniem zgody na przetwarzanie Waszych danych osobowych. Chciałbym poinformować, że system nie pozwala na założenie konta osobie, która nie wyrazi zgody na przetwarzanie danych jak również nie zapozna się z Regulaminem. Każdy z Was ma prawo w dowolnej chwili usunąć swoje konto co będzie jednoznaczne z twałym sunięciem Waszych danych z Serwisu.

I na koniec, jeśli ktoś z Państwa miałby chęć wspomóc mnie w pracy nad dalszymi zmianami serwisu, które już zleciłem będę wdzięczny za wszelkie wpłaty, które będę przeznaczał na ten cel.

Tytuł wpłaty " Darowizna imię i nazwisko dla Jerzy Pniewski"
Nr konta : mBank 81 1140 2004 0000 3602 7847 9306

Oczywiście jak zawsze serdecznie zapraszam do serwisu www.diafilm.pl

Jerzy PniewskiBrak zdjęć dodanych do tego artykułu.
 

Wszystkie prawa zastrzeżone: diafilm.pl
Projekt i wykonanie bprog.pl