diafilm.pl
Mini reklamy
Mini kontakt

Newsletter

 

Zasady użytkowania

Zasady rejestracji w serwisie:

Zakładając konto w serwisie www.diafilm.pl zgadzasz się na jego czynne wspieranie w dowolnej formie czy to materialnej, czy poprzez przekazywanie materiałów, treści, i innych wartości, które pozwolą na rozwój serwisu czy też w formie niematerialne poprzez informowanie swoich najbliższych o jego istnieniu.

Za przekazane materiały nie otrzymasz wynagrodzenia ponieważ serwis na tym nie zarabia. Serwis www.diafilm.pl ma na celu "Ocalenie od zapomnienia" dziedziny sztuki, którą na dzisiaj nikt jeszcze się nie zajął na poważnie i tak niewiele można o niej się dowiedzieć.

Wszystko co Tobie może wydać się niepotrzebne dla innych może mieć wartość historyczną, sentymentalną.
Jeśli posiadasz stare katalogi wydawanych bajek, stare instrukcje obsługi rzutników, może jakieś rysunki do wydawanych bajek, jakieś artykuły prasowe z okresu, stare bajki czy rzutniki napisz proszę kontakt@diafilm.pl

Każdy z Państwa chcący może wspomóc mnie w pracy nad dalszymi zmianami i istnieniem serwisu. Będę wdzięczny za wszelkie wpłaty, które otrzymam i będę przeznaczał na ten cel.
Z góry dziękuję za już okazaną pomoc.

Tytuł wpłaty " Darowizna imię i nazwisko dla Jerzy Pniewski"
Nr konta : mBank 81 1140 2004 0000 3602 7847 9306

UWAGA:
Jeśli masz problem z rejestracją / aktywacją konta napisz proszę a chętnie pomogę Ci w rozwiązaniu problemu.
Założone i nie aktywowawane konta użytkowników po 14 dniach są automatycznie trwale usuwane łącznie ze wszystkimi danymi osobowymi

 

Przypomnienie hasła

Podaj email zarejestrowany w serwisie:
 

Wszystkie prawa zastrzeżone: diafilm.pl
Projekt i wykonanie bprog.pl