Bajek z rzutnika czar

 

Jak co roku Serwis DiaFilmPL grał dla WOŚP, tym razem na konto WOŚP trafiło 150zł, rok temu było to 152,5zł a dwa lata temu 100zł. 

Może to niewiele ale zawsze drobna cegiełka dołożona do tej wspaniałej akcji serc dobrej woli.

- kliknij obrazek (link do aukcji Allegro)

Znalezione obrazy dla zapytania wośp 2018

Bajki na rzutnik, kto z nas nie pamięta tych wyjątkowych celuloidowych klisz. Kto z nas nie oglądał ich w dzieciństwie, tych historyjek niosących piękne przesłania i morały. Któż z nas nie pamięta klimatu bajek z rzutnika Bajka, Ania czy Jacek.

Bajki z rzutnika i dzisiaj pomimo upływu lat i pomimo tego, że już nikt ich nie produkuje przyciągają uwagę najmłodszych. Zapewne łatwiej jest posadzić dziecko przed telewizorem przy bajce odtwarzanej z DVD. Ale bez względu na to jak dobra to będzie bajka nie zastąpi ona tego zaczarowanego świata statycznych obrazów i pozbawionych agresji mądrych treści wyświewtlanych rzutnikiem w ciemnym pokoju na ścianie, gdzie lektorem jest ukochana mama lub tata.
Jeśli chcielibyście pokazać swoim dzieciom ten czarodziejski klimat a nie macie rzutnika lub szukacie Waszych ukochanych bajek zajrzyjcie na strony tego serwisu, może chociaż odrobinę przypomni Wam wasze dzieciństwo. Nie potrzebny Wam będzie tutaj projektor do bajek aby pokazać je swoim dzieciom.

 

O mnie i moim hobby

Bajki kolekcjonuję od kilku lat.
Początek mojego hobby to przypadek jak to zwykle bywa (więcej... ). Obecnie moja kolekcja liczy ponad 3000 pozycji bajek i filmów edukacyjnych wyprodukowanych w Polsce.
Całe moje zbiory będę opisywał w tym Serwisie.
Będzie mi bardzo miło, jeśli informacje na niej zawarte okażą się dla kogoś przydatne a jeszcze bardziej jeśli grono kolekcjonerów bajek dzięki tej stronie powiększy się.

 

Zapraszam wszystkich do współpracy

Organizujecie bezpłatny pokaz bajek z rzutnika -  zapraszam do mojego Serwisu.
Wasze ogłoszenie zostanie wyemitowane w Serwisie bezpłatnie. Jedynym warunkiem jest przesłanie stosownego artykułu z imprezy, która się odbyła, ze zgodą na bezpłatną jego publikację w Serwisie.
Wszyscy, którzy znajdą w sieci ciekawy artykuł na temat bajek z rzutnika lub rzutnika zapraszam do współpracy.
Serwis jest niekomercyjny, za przesłane prace nie wypłacam wynagrodzenia.

 

Deklaracja majatkowych praw autorskich.

W poszanowaniu praw autorskich do materiałów prezentowanych w witrynie, przy każdym pliku podano źródło, autorów,... jego pozyskania.
Jeśli ktokolwiek będący autorem, lub właścicielem pierwotnego zdjęcia, informacji zgłosi zastrzeżenia do publikacji - plik zostanie usunięty z galerii.
Materiały wykorzystano w przekonaniu, że stanowią źródło danych o naszej kulturze i historii, że stanowią własność publiczną, a ich rozpowszechnianie służy dobru ogólnemu.

monitoring pozycji

 

Wszystkie prawa zastrzeżone: diafilm.pl
Projekt i wykonanie bprog.pl