diafilm.pl
Mini reklamy
Mini kontakt

Newsletter

 

Zostań Redaktorem Serwisu

Drogi Miłośniku bajek z rzutnika,

Znalazłeś ciekawy artukuł w sieci, znalazłeś ciekawe zdjęcia lub posiadasz informację o nadchodzącym wydarzeniu lub takim , które się odbyło

a może napisałeś świetny artykuł na temat bajek z rzutnika

napisz proszę do mnie a ja zamieszczę podane przez Ciebie informacje w Serwicie.

 

* Serwis nie wypłaca gaż ani prowizji z tutyłu przekazania informacji lub artykułu w nim do zamieszczenia. W Serwisie zostaną zamieszczone informacje / dane, które nie łamią prawa. Zastrzegam sobie w szczególnych przypadkach do odmowy zamieszczenia informacji / artykułu bez podania przyczyn i bez prawa zgłaszającego do roszczeń z tego tytułu.

 

Grzegorz Ptak i 'Le Voyage dans la Lune'

<<< Powrót

2013-09-18

Powstał kolejny obraz Grzegorza Ptaka z cyklu 'Laterna Magica - w starym kinie' .

Tym razem obraz jest utrzymany w nieco innej konwencji a jego tytuł 'Le Voyage dans la Lune' idealnie oddaje zamiar artysty ukazany w obrazie. Pan Grzegorz na kolejnym swoim obrazie umieścił nowego bohatera a jest nim rzutnik Ania. Poprzednie obrazy poświęcone były rzutnikowi Bajka. Ciekawe czy na kolejnych obrazach zobaczymy nowych bohaterów z serii 'Polskie rzutniki' a jest ich kilku gdzie najciekawsze a zarazem najbardziej charakterystyczne swoim wyglądem są rzutniki Ornak, R1 i Promień. Nie wiem jak Wy ale ja już czekam z niecierpliwością.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone: diafilm.pl
Projekt i wykonanie bprog.pl