diafilm.pl
Mini reklamy
Mini kontakt

Newsletter

 

Zostań Redaktorem Serwisu

Drogi Miłośniku bajek z rzutnika,

Znalazłeś ciekawy artukuł w sieci, znalazłeś ciekawe zdjęcia lub posiadasz informację o nadchodzącym wydarzeniu lub takim , które się odbyło

a może napisałeś świetny artykuł na temat bajek z rzutnika

napisz proszę do mnie a ja zamieszczę podane przez Ciebie informacje w Serwicie.

 

* Serwis nie wypłaca gaż ani prowizji z tutyłu przekazania informacji lub artykułu w nim do zamieszczenia. W Serwisie zostaną zamieszczone informacje / dane, które nie łamią prawa. Zastrzegam sobie w szczególnych przypadkach do odmowy zamieszczenia informacji / artykułu bez podania przyczyn i bez prawa zgłaszającego do roszczeń z tego tytułu.

 

Zapraszam na bog.diafilm.pl

<<< Powrót

2016-05-25

Nowy artykuł .....

Chciałbym Państwa poinformować, że od dzisiaj wszystkie artykuły z pominięciem treści merytorycznych dotyczących bezpośrednio bajek będą ukazywały się tylko na blogu ( www.blog.diafilm.pl ).

Dla czystości tresci postanowiłem rodzielić pomiędzy serwisem głównym a blogiem treści zamieszczane przeze mnie na stronach.

W serwisie głównych ( www.diafilm.pl ) będzie publikowana kolekcja bajek na rzutnik i wszystko co dotyczy tych bajek (dane o wydawcy, autorach rysunków, tekstów, redaktorach i scenarzystach). W serwisie będą publikowane również treści merytoryczne dotyczące bajek i ich wydawców tak polskich jak i zagranicznych.

Treści typu odpowiedzi na zadawane przez Was pytania, porady, wywiady ukazujące się w sieci jak również informacje o wydarzeniach współczesnych związanych z bajkami będą pisane przeze mnie na blogu ( www.blog.diafilm.pl ) , do którego odwiedzania serdecznie zapraszam.

JP

Brak zdjęć dodanych do tego artykułu.
 

Wszystkie prawa zastrzeżone: diafilm.pl
Projekt i wykonanie bprog.pl