diafilm.pl
Mini reklamy
Mini kontakt

Newsletter

 

Zostań Redaktorem Serwisu

Drogi Miłośniku bajek z rzutnika,

Znalazłeś ciekawy artukuł w sieci, znalazłeś ciekawe zdjęcia lub posiadasz informację o nadchodzącym wydarzeniu lub takim , które się odbyło

a może napisałeś świetny artykuł na temat bajek z rzutnika

napisz proszę do mnie a ja zamieszczę podane przez Ciebie informacje w Serwicie.

 

* Serwis nie wypłaca gaż ani prowizji z tutyłu przekazania informacji lub artykułu w nim do zamieszczenia. W Serwisie zostaną zamieszczone informacje / dane, które nie łamią prawa. Zastrzegam sobie w szczególnych przypadkach do odmowy zamieszczenia informacji / artykułu bez podania przyczyn i bez prawa zgłaszającego do roszczeń z tego tytułu.

 

Bajki jak za dawnych lat już 3 lipca w Parku Wilanowskim

<<< Powrót

2016-06-30

Letnie Dni Nudy już 3 lipca w Parku Wilanowskim, ....

Wszystkich odczuwających silną potrzebę odpoczynku i chwilowego niezajmowania się niczym Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zaprasza na drugą edycję letnich Dni Nudy. Często wydaje nam się bowiem, że w czasach hiperaktywności nie ma już miejsca na nudę. Uporczywie wytwarzamy sobie zajętość, bo inaczej nie jesteśmy w stanie funkcjonować. Jednak nuda nie zawsze musi oznaczać czas stracony i bezproduktywny, może mieć także pozytywne znaczenie. Najnowsze badania nad siecią połączeń nerwowych w mózgu wskazują, że gdy odpoczywamy, nie koncentrując się na konkretnym zadaniu, krążące swobodnie myśli tworzą nieprawdopodobne połączenia między pomysłami, doświadczeniami i wspomnieniami. Tak rodzą się innowacje.
Czasami warto zatem zrobić coś pozornie nudnego i pozwolić sobie na odpoczynek od zalewu informacji, stworzyć przestrzeń do niewymuszonej kreacji, do czego serdecznie Państwa zapraszamy!

Harmonogram wydarzeń:

Bajki jak za dawnych lat! Inauguracja akcji

3 lipca (niedziela), godz. 18–19.30 

Starsi wspominają je z sentymentem, dla młodszych stanowią atrakcję z zamierzchłych czasów – mowa o bajkach czytanych na żywo do statycznych obrazków utrwalonych na celuloidowych kliszach. W niedzielny letni wieczór, w pięknych okolicznościach przyrody aktor Grzegorz Gierak odtworzy niezwykły klimat bajek z rzutnika.
Udział po wykupieniu biletu wstępu do parku, nie obowiązuje rezerwacja.
W przypadku złej pogody wydarzenie odbędzie się w Pompowni.

Pełny program na wakacje 2016 znajdziecie na stronie wilanow-palac.pl

 

Wszystkie prawa zastrzeżone: diafilm.pl
Projekt i wykonanie bprog.pl