diafilm.pl
Mini reklamy
Mini kontakt

Newsletter

 

Zostań Redaktorem Serwisu

Drogi Miłośniku bajek z rzutnika,

Znalazłeś ciekawy artukuł w sieci, znalazłeś ciekawe zdjęcia lub posiadasz informację o nadchodzącym wydarzeniu lub takim , które się odbyło

a może napisałeś świetny artykuł na temat bajek z rzutnika

napisz proszę do mnie a ja zamieszczę podane przez Ciebie informacje w Serwicie.

 

* Serwis nie wypłaca gaż ani prowizji z tutyłu przekazania informacji lub artykułu w nim do zamieszczenia. W Serwisie zostaną zamieszczone informacje / dane, które nie łamią prawa. Zastrzegam sobie w szczególnych przypadkach do odmowy zamieszczenia informacji / artykułu bez podania przyczyn i bez prawa zgłaszającego do roszczeń z tego tytułu.

 

Cegiełka na modernizację serwisu DiaFilmPL

<<< Powrót

2017-11-17

Po raz już kolejny zawziąłem się i postaram się zebrać środki na budowę serwisu.

Witam wszystkich,

Pierwszy serwis zbudowałem z własnych środków, zeskanowałem kilkaset bajek, poświęciłem na to wiele, wele godzin pracy. Po latach serwis się zestarzał. Zgodnie z waszymi sugestiami wymaga zmian i odświerzenia.

Zacząłem szukać na to środków w instytucjach publicznych i ....... totalne zero chęci pomocy. Wszyscy wspierali mnie duchowo i wyrażali zachwyt nad pomysłem i realizacją.

Wystąpiłem zatem do tych, którzy wydają na reklamę krocie, i znowu porażka. Chętnie by pomogli ale serwis jest niszowy i nie posiada wystarczającej oglądalności aby zainwestować w nim w reklamę.

Kolejne moje kroki zrobiłem kilka miesięcy temu, zwracając się z prośbą o pomoc do Was. Na mój apel na 1350 osób zarejestrowanych użytkowników odpowiedzialo kilkoro za co im serdecznie dziękuję. Środków wystarczyło na drobną modernizację opcji wyświetlania bajek na ekranie.

Obiecałem sobie nic nie robić dalej z serwisiem skoro tak naprawdę nikogo poza nielicznymi i mną nie interesuje jego zmiana. Ale chęć modernizacji jest silniejsza, stąd kolejne moje podejście do tematu.

Tym razem informację o potrzebach na cele modernizacji serwisu wysyłam do Was, do wszystkich moich znajomych z facebooka oraz mam nadzieję, że Wy również udostępnicie to dalej co pozwoli na realizację celu, z którego wszyscy będziemy mieli zadowolonie.

Jeśli uda mi się zebrać więcej niż 10.000 zł to wszystkie te pieniądze przeznaczę, poza modernizacją serwisu na dygitalizację kolejnych pozycji zbioru i udostępnię bajki do oglądania na monitorze komputera.

Jeśli kwota zebrana będzie mniejsza niż potrzebna to zrezygnuję z przebudowy serwisu a zebrane pieniądze przeznaczę na dygitalizację bajek i udostępnię je w starym serwisie.

Nowy serwis stworzy autor obecnego Serwisu firma bprog.pl.
Zbiórka środków na modernizację będzie się odbywała za pośrednictwem serwisu www.pomagam.pl/diafilm , tak aby wszyscy widzieli na bieżąco kiedy zebrana kwota pozwoli na rozpoczęcie prac.

Dziękuję

Brak zdjęć dodanych do tego artykułu.
 

Wszystkie prawa zastrzeżone: diafilm.pl
Projekt i wykonanie bprog.pl