diafilm.pl
Mini reklamy
Mini kontakt

Newsletter

 

Zostań Redaktorem Serwisu

Drogi Miłośniku bajek z rzutnika,

Znalazłeś ciekawy artukuł w sieci, znalazłeś ciekawe zdjęcia lub posiadasz informację o nadchodzącym wydarzeniu lub takim , które się odbyło

a może napisałeś świetny artykuł na temat bajek z rzutnika

napisz proszę do mnie a ja zamieszczę podane przez Ciebie informacje w Serwicie.

 

* Serwis nie wypłaca gaż ani prowizji z tutyłu przekazania informacji lub artykułu w nim do zamieszczenia. W Serwisie zostaną zamieszczone informacje / dane, które nie łamią prawa. Zastrzegam sobie w szczególnych przypadkach do odmowy zamieszczenia informacji / artykułu bez podania przyczyn i bez prawa zgłaszającego do roszczeń z tego tytułu.

 

Bajki na Święta

<<< Powrót

2012-04-05

Zdrowych , wesołych Świąt ......

W tym tygodniu z okazji Świąt Wielkanocnych w Serwisie zostaną pokazane bajki, które mam nadzieję, że chciaż trochę będą kojarzyły się Wam ze Świętami, ich urokiem i tradycjami.

Niestety nie ma zbyt wiele takich bajek na celuloidowych kliszach. Mam jednak nadzieję, że jutro pokażę Wam kilka, które wywołają u Was wspomnienia i zaczarują Wasze sale kinowe z rzutnikiem na kolanach trochę tymi Świętami.

Zapraszam zatem jutro na Świąteczne bajkowanie i życzę z okazji Świąt wszystkiego co najlepsze, tardycyjnie już zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych.

Brak zdjęć dodanych do tego artykułu.
 

Wszystkie prawa zastrzeżone: diafilm.pl
Projekt i wykonanie bprog.pl